Piegāde

 

Piegāde uz norādīto adresi

Piegāde tiks veikta uz adresi, ko Klients norādījis pasūtījuma veikšanas brīdī. picadiana.lv piegādās Klienta pasūtījumu līdz nama durvīm visā Ventspilī.

Pasūtījumus iespēju robežās centīsies piegādāt vienas stundas laikā no pasūtījuma veikšanas brīža. Ja tas nebūs iespējams, tad Klients telefoniski par to tiks informēts.

Tikai personas, kuras ir vismaz 18 gadu vecas, ir tiesīgas saņemt alkoholiskos dzērienus, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (derīga ID karte vai pase).

 

Pasūtījuma saņemšana picērijā Pica Diāna

Klients pasūtījumu var izņemt pats picērijā Pica Diāna, Lielajā prospektā 26, Ventspilī. Pasūtījuma veikšanas brīdī ir jāizvēlas Piegāde: Saņemšu picērijā Lielais prospekts 26.

Ja Klients neierodas pēc pasūtījuma, picadiana.lv ir tiesības atcelt pasūtījumu un atgriezt Klientam summu, izmantojot Klienta iepriekš izmantoto samaksas metodi, par tiem pasūtījuma produktiem, kurus var atgriez pārdošanā. picadiana.lv rezervē tiesības ieturēt samaksu par pasūtījuma daļu, kuru nevar atgriezt pārdošanā, tai skaitā, bet ne tikai, par produktiem, kas ātri bojājas.

 

Pasūtījuma saņemšana kafejnīcā Centrs

Klients pasūtījumu var izņemt pats kafejnīcā Centrs, Poruka 16, Ventspilī. Pasūtījuma veikšanas brīdī ir jāizvēlas Piegāde: Saņemšu picērijā.

Ja Klients neierodas pēc pasūtījuma, picadiana.lv ir tiesības atcelt pasūtījumu un atgriezt Klientam summu, izmantojot Klienta iepriekš izmantoto samaksas metodi, par tiem pasūtījuma produktiem, kurus var atgriez pārdošanā. picadiana.lv rezervē tiesības ieturēt samaksu par pasūtījuma daļu, kuru nevar atgriezt pārdošanā, tai skaitā, bet ne tikai, par produktiem, kas ātri bojājas.

 

Piegādes izmaksas

Papildus preču un iepakojumu cenai Klientam būs jāmaksā piegādes maksa par mājas piegādes pakalpojumiem 3 EUR, ja preču kopējā summa ir zemāka par 12,00 EUR. Piegādes maksa nav piemērojama gadījumā, ja kopējā preču summa ir 12,00 EUR un vairāk.